Чому коти люблять спати на людині?
Чому коти люблять спати на людині? Якщо говорити коротко, то кішки та коти люблять спати на людині, просто тому, що їм так зручно.
Якщо в будинку прохолодно, кішки лягають спати на людину, щоб зігрітися теплом тіла. Тварина хоче тактильного контакту із власником. Багато котів лягають на людину, коли страждають від дефіциту уваги. У сучасних зайнятих людей, на жаль, і на себе часом не залишається часу (робота-приготування-прибирання-діти і т.д.), що вже говорити про спілкування з кішкою.
Вихованець лягає на грудну клітку людини, коли хоче відчувати мірне і заспокійливе биття його серця.
Кішка лягає на людину і мурчить, бажаючи висловити всю свою любов і прихильність. Хоча кішок нерідко звинувачують у природній холодності та незалежності, вони люблять проводити час поряд зі своїм власником, співаючи йому пісеньку на вушко. І треба сказати, що жодна кішка не лежатиме на тій людині, яку вона не любить.
Кішка спить на тілі господаря або поруч із людиною як охоронець.
Багато хто чув про фелінотерапію - лікування різних хвороб за допомогою контакту з домашніми кішками.
Буває і так, що тварина вкладається людині на груди, щоб відчувати запах її поту. Так, як це не дивно, але деяким мурликам подобається, як пахне секрет потових залоз власника. І саме з цієї ж причини деякі коти сплять у ногах у людини (причому навіть у тих випадках, коли той не прийняв ванну або душ після важкого робочого дня). Здавалося б, що приємного запаху поту? Але на деяких кішок він діє заспокійливо.
Існує також припущення, що коти і кішки лежать на людині, знімаючи з неї негативну енергію.
Навіть маючи в розпорядженні зручну і м'яку лежанку, розташовану в теплому затишному куточку, багато кішок все одно ні, та й перебираються спати ближче до людини. Можливо, тут велику роль грає сила звички, якщо у дитинстві тварині часто дозволяли спати на ліжку.